KURZY, WORKSHOPY, AKCE V BRNĚ PRO NEZADANÉ

Užij si s námi letní dny!


Akce

Pivní exkurze
září

19.09.2019

Wine Tasting
září

26.09.2019

MyRaw Basic kurz
archiv
Brno City Tour
archiv
Komunikační dovednosti
archiv
Workshop focení
archiv
Jóga smíchu
archiv
Ochutnávka vína
archiv
Ochutnávka čajů
archiv
Zahradnická dílna
archiv
Ochutnávka čokolády
archiv
Golf pro začátečníky
archiv
Setkání pejskařů
archiv
Setkání cestovatelů
archiv
Vánoční cukroví bez pečení
archiv
Taneční jinak
archiv
Degustace kávy
archiv
Základy sebeobrany
archiv
Piknik
archiv
Noc na hvězdárně
archiv

O NÁS

SingLOVÉ je projekt pro nezadané v Brně, který Ti přináší workshopy, kurzy a další akce a zároveň také možnost poznat nové lidi, kteří jsou jako Ty singLOVÉ. Hlavním záměrem akcí je se rozvíjet, něco nového se naučit a pobavit se. Možnost seznámit se je příjemnou přidanou hodnotou.

Nejsme klasická seznamka, nesbíráme profily a neříkáme, kdo se k Tobě perfektně hodí. Vzaly jsme to z jiného konce a vytváříme příležitosti pro setkání a seznámení. Single období v životě člověka podle nás není důvod mít splín, ale naopak ho vidíme jako příležitost k osobnímu rozvoji a poznávání nových lidí i sebe sama ;-)

I my víme, jaké je to být nezadaný, jak se můžeš přesvědčit na našem blogu. Ale i díky této zkušenosti vlastně celý projekt vznikl :-)

A proč přijít zrovna na naši akci? Protože my pro Tebe vymýšlíme různé možné i nemožné aktivity a pořád je co objevovat a zkoušet! Neboj se, neděláme masové akce, kde se mezi desítkami účastníků ztratíš a vlastně nikoho nepoznáš. Ani nejsme elitní klub, kde si musíš platit drahé členství. Účast na našich akcích Tě opravdu finančně nezruinuje ;-)

Všechno pro Tebe bude připravené - lektoři, program, zázemí a Ty se jen zúčastníš a strávíš příjemné odpoledne nebo večer. Je to vlastně jednoduché :-)

Pokud se chceš seznámit se zajímavými lidmi, dělej zajímavé věci!

Navíc díky našim akcím poznáš nejen nové lidi, ale i zajímavá místa a podniky v Brně.


Reference

Marek S., ochutnávka vína: "Vaše akce jsou jiné, lepší :-) Tím, že to má nějaké téma, nemám pocit ztraceného času, nebo vyhozených peněz. Ještě jednou bych vám rád poděkoval, že takovéto akce pořádáte. Je skvělé zkoušet nové věci a poznávat nové lidi."


Ráďa N., piknik: "Holky! Odvedly jste výbornou práci! Jste výtečné hostitelky a organizátorky. Podařilo se Vám odbourat naši prvotní nejistotu a nervozitu a vždy jste přispěly svojí troškou do „mlýna“, aby se stále pěkně točil. Velmi ráda se budu účastnit dalších akcí a velmi ráda budu šířit info o Vás! Takto si osobně představuji setkání „singlů“."


Petr K., workshop focení: "Děkuji za super akci, chtěl bych také poděkovat pánům fotografům za výborný výklad a předání zkušeností, který byl pro mě inspirativní a určitě mě posunul dál :-). Rovněž bych chtěl pochválit nápad tohoto Start-upu, za mě krásně vymyšlený a držím palce, aby se vám dařilo se zdárně rozvíjet :-). "


Štěpánka P., setkání cestovatelů: "Super akce, obdivuju vás, že ve svém volném čase něco takového spácháte :-)."

Organizátoři

Martina - autorka projektu a hlavní organizátorka. Bezedná studnice nápadů a kontaktní osoba.

Zorka - copywriterka se zkušenostmi s pořádáním akcí a diplomem ze vzdělávání dospělých.

Jana - bývalá prezidentka studentské organizace pořádající letní univerzity, poradce a kritik projektu.

Nejčastěji kladené otázky

Na začátku každé akce se spolu seznámíme, a sice formou her. Neboj se, nebudeš muset předstoupit před ostatní a několik minut o sobě fundovaně hovořit. Naším cílem je, aby seznámení proběhlo nenásilně a hravě.
Každá akce je kapacitně omezená a volná místa jsou rozdělena na stejný počet mužů a žen. Naší snahou tedy je, aby byl na akcích počet mužů a žen vyrovnaný, ale samozřejmě úplně to neovlivníme.
Akce nechceme věkově limitovat, ale cílíme především na muže a ženy ve věku 25-45 let. Pokud nejsi v této kategorii a akce se chceš zúčastnit, samozřejmě můžeš, protože věk je jenom číslo :)
Na konci akce budeš mít možnost požádat nás o kontakt na toho, s kým se chceš ještě vidět. Pokud budou sympatie oboustranné, kontakt Vám na sebe rádi předáme. Pokud tedy nechceš požádat někoho přímo, nemusíš.
Pokud budeš mít chuť a čas a domluvíš se s ostatními, můžete se po skončení organizovaného programu přesunout jinam, ovšem už bez naší přítomnosti. My budeme samozřejmě jen rádi, protože to pro nás bude důkazem toho, že akce splnila svůj účel :)

Kontakt

TELEFON: +420 775 276 847

E-MAIL: info@singlove.cz

Č. ÚČTU: 1023296574/6100

IČO: 05944899