KURZY, WORKSHOPY, AKCE V BRNĚ PRO NEZADANÉ

Pojď si s námi zpříjemnit zimní dny!


O NÁS

SingLOVÉ je projekt pro nezadané v Brně, který Ti přináší workshopy, kurzy a další akce a zároveň také možnost poznat nové lidi, kteří jsou jako Ty singLOVÉ. Hlavním záměrem akcí je se rozvíjet, něco nového se naučit a pobavit se. Možnost seznámit se je příjemnou přidanou hodnotou.

Nejsme klasická seznamka, nesbíráme profily a neříkáme, kdo se k Tobě perfektně hodí. Vzaly jsme to z jiného konce a vytváříme příležitosti pro setkání a seznámení. Single období v životě člověka podle nás není důvod mít splín, ale naopak ho vidíme jako příležitost k osobnímu rozvoji a poznávání nových lidí i sebe sama ;-)

I my víme, jaké je to být nezadaný, jak se můžeš přesvědčit na našem blogu. Ale i díky této zkušenosti vlastně celý projekt vznikl :-)

A proč přijít zrovna na naši akci? Protože my pro Tebe vymýšlíme různé možné i nemožné aktivity a pořád je co objevovat a zkoušet! Neboj se, neděláme masové akce, kde se mezi desítkami účastníků ztratíš a vlastně nikoho nepoznáš. Ani nejsme elitní klub, kde si musíš platit drahé členství. Účast na našich akcích Tě opravdu finančně nezruinuje ;-)

Všechno pro Tebe bude připravené - lektoři, program, zázemí a Ty se jen zúčastníš a strávíš příjemné odpoledne nebo večer. Je to vlastně jednoduché :-)

Pokud se chceš seznámit se zajímavými lidmi, dělej zajímavé věci!

Navíc díky našim akcím poznáš nejen nové lidi, ale i zajímavá místa a podniky v Brně.


Reference

Marek S., ochutnávka vína: "Vaše akce jsou jiné, lepší :-) Tím, že to má nějaké téma, nemám pocit ztraceného času, nebo vyhozených peněz. Ještě jednou bych vám rád poděkoval, že takovéto akce pořádáte. Je skvělé zkoušet nové věci a poznávat nové lidi."


Ráďa N., piknik: "Holky! Odvedly jste výbornou práci! Jste výtečné hostitelky a organizátorky. Podařilo se Vám odbourat naši prvotní nejistotu a nervozitu a vždy jste přispěly svojí troškou do „mlýna“, aby se stále pěkně točil. Velmi ráda se budu účastnit dalších akcí a velmi ráda budu šířit info o Vás! Takto si osobně představuji setkání „singlů“."


Petr K., workshop focení: "Děkuji za super akci, chtěl bych také poděkovat pánům fotografům za výborný výklad a předání zkušeností, který byl pro mě inspirativní a určitě mě posunul dál :-). Rovněž bych chtěl pochválit nápad tohoto Start-upu, za mě krásně vymyšlený a držím palce, aby se vám dařilo se zdárně rozvíjet :-). "


Štěpánka P., setkání cestovatelů: "Super akce, obdivuju vás, že ve svém volném čase něco takového spácháte :-)."

Organizátoři

Martina - autorka projektu a hlavní organizátorka. Bezedná studnice nápadů a kontaktní osoba.

Zorka - copywriterka se zkušenostmi s pořádáním akcí a čerstvým diplomem ze vzdělávání dospělých.

Jana - bývalá prezidentka studentské organizace pořádající letní univerzity, poradce a kritik projektu.

Nejčastěji kladené otázky

Na začátku každé akce se spolu seznámíme, a sice formou her. Neboj se, nebudeš muset předstoupit před ostatní a několik minut o sobě fundovaně hovořit. Naším cílem je, aby seznámení proběhlo nenásilně a hravě.
Každá akce je kapacitně omezená a volná místa jsou rozdělena na stejný počet mužů a žen. Naší snahou tedy je, aby byl na akcích počet mužů a žen vyrovnaný, ale samozřejmě úplně to neovlivníme.
Akce nechceme věkově limitovat, ale cílíme především na muže a ženy ve věku 25-45 let. Pokud nejsi v této kategorii a akce se chceš zúčastnit, samozřejmě můžeš, protože věk je jenom číslo :)
Na konci akce budeš mít možnost požádat nás o kontakt na toho, s kým se chceš ještě vidět. Pokud budou sympatie oboustranné, kontakt Vám na sebe rádi předáme. Pokud tedy nechceš požádat někoho přímo, nemusíš.
Pokud budeš mít chuť a čas a domluvíš se s ostatními, můžete se po skončení organizovaného programu přesunout jinam, ovšem už bez naší přítomnosti. My budeme samozřejmě jen rádi, protože to pro nás bude důkazem toho, že akce splnila svůj účel :)

Kontakt

TELEFON: +420 775 276 847

E-MAIL: info@singlove.cz

Č. ÚČTU: 1023296574/6100

IČO: 05944899