Vánoční (ne)vinný speed dating “LOVE STUDY” (20-28 let)

05.12.2022
Chceš se seznámit s novými lidmi, ale chybí ti příležitost, kde je potkat? Nechceš ztrácet čas na online seznamkách a zažívat zklamání při setkání face to face? 

A co takhle poznat rovnou několik nových singl lidí najednou... na jednom místě?

Vyzkoušej naše rychlé rande z kategorie “LOVE STUDY” pro všechny singl studenty a mladší ročníky. Nečekej, až si tě někdo všimne na přednášce. Nemusíš ani zkoušet štěstí v klubech a barech.

Pojď na náš vánoční nevinně vinný speed dating a poznej nové protějšky rychle a zábavně ;-)

Akce je pro nezadané 20 - 28 let.

Bližší info k akci

KDY: 05.12.2022 18:00 - 21:00

KDE: Vinotéka U Tři Knížat

CENA: Ženy 390,- Kč, Muži 590,- Kč

KAPACITA: 20 osob

VOLNÁ MÍSTA: muži: 0, ženy: 2

Průběh:

Sejdeme se v útulné vinotéce U Tří Knížat, která se nachází přímo v centru Brna - pouhé dvě minutky chůze od Náměstí Svobody :-) Naše rychlé rande proběhne v kouzelném historickém prostoru vinotéky, který ti k seznamování navodí jedinečnou atmosféru :-) 

Na co se můžeš těšit?

Po příchodu si vylosuješ přezdívku, kterou si připneš na tričko a zamíříš ke stolečku s nezbytnou výbavou – úsměvem, dotazníkem a propiskou k zapisování svých poznámek ;-) Těšit se můžeš i na uvítací sklenku vína.

Příjemným seznamovacím večerem tě provede milá a usměvavá moderátorka Zlatka, která tvou případnou nervozitu zaručeně rozptýlí.

A pokud jsi přeci jen trémista, tvé poslední obavy se po přátelském zahájení dozajista rozplynou… A pak už tě budou čekat uvolněné konverzace... A nejen to! 

Ve vánočním speciálu pro tebe máme i speciální seznamovací bonusy a dárky! ;-)

Před samotnou akcí doporučujeme načerpat inspiraci, jak se představit a zaujmout při seznamování.


Neváhej a zajisti si své místo na rychloseznamce rychle :-)


Bližší pokyny k akci dostaneš do mailu v sobotu 3.12. (pro jistotu zkontroluj i složku Spam nebo Hromadné a přesuň mail do Doručených).

 

Zpětná vazba:

Na konci našeho minutového rande tě poprosíme o vyplnění krátkého dotazníku se zpětnou vazbou, protože nás tvůj názor zajímá a především, budeš mít možnost požádat o kontakt na toho, s kým se chceš ještě vidět. Pokud budou sympatie oboustranné a potvrzené vzájemnou shodou, kontakt vám na sebe rádi předáme :-)

Kontakt

TELEFON: +420 775 276 847

E-MAIL: info@singlove.cz

Č. ÚČTU: 1023296574/5500

IČO: 05944899