Vánoční (ne)vinný speed dating “LOVE STUDY” (20-28 let)
Průběh:

Sejdeme se v útulné vinotéce U Tří Knížat, která se nachází přímo v centru Brna - pouhé dvě minutky chůze od Náměstí Svobody :-) Naše rychlé rande proběhne v kouzelném historickém prostoru vinotéky, který ti k seznamování navodí jedinečnou atmosféru :-) 

Na co se můžeš těšit?

Po příchodu si vylosuješ přezdívku, kterou si připneš na tričko a zamíříš ke stolečku s nezbytnou výbavou – úsměvem, dotazníkem a propiskou k zapisování svých poznámek ;-) Těšit se můžeš i na uvítací sklenku vína.

Příjemným seznamovacím večerem tě provede milá a usměvavá moderátorka Zlatka, která tvou případnou nervozitu zaručeně rozptýlí.

A pokud jsi přeci jen trémista, tvé poslední obavy se po přátelském zahájení dozajista rozplynou… A pak už tě budou čekat uvolněné konverzace... A nejen to! 

Ve vánočním speciálu pro tebe máme i speciální seznamovací bonusy a dárky! ;-)

Před samotnou akcí doporučujeme načerpat inspiraci, jak se představit a zaujmout při seznamování.


Neváhej a zajisti si své místo na rychloseznamce rychle :-)


Bližší pokyny k akci dostaneš do mailu v sobotu 3.12. (pro jistotu zkontroluj i složku Spam nebo Hromadné a přesuň mail do Doručených).

 

Zpětná vazba:

Na konci našeho minutového rande tě poprosíme o vyplnění krátkého dotazníku se zpětnou vazbou, protože nás tvůj názor zajímá a především, budeš mít možnost požádat o kontakt na toho, s kým se chceš ještě vidět. Pokud budou sympatie oboustranné a potvrzené vzájemnou shodou, kontakt vám na sebe rádi předáme :-)

Kontakt

TELEFON: +420 721 619 392

E-MAIL: info@singlove.cz speeddating@singlove.cz

Č. ÚČTU: 1023296574/5500

IČO: 05944899