Online setkání Olomouc
Průběh:

Pro naše  online setkání využijeme komunikační nástroj Zoom, přes který bude náš video meeting probíhat. Pokyny co a jak funguje od nás dostaneš mailem dostatečně dopředu.

Sejdeme se všichni společně v jedné "místnosti", krátce se seznámíme a pak už pro Vás máme připravený program. V průběhu večera budete rozdělováni do skupin, abyste měli možnost poznat se lépe se všemi zúčastněnými v menším počtu. Pobavíme se mimo jiné o aktuálních tématech (neboj, o viru to nebude) a taky si lehce zasoutěžíme ;-).

Hlavním cílem této akce je potkat se a poznat co nejvíc naživo to jde. Současně tím ušetříš čas a seznámíš se s někým bez roušky pěkně z tepla domova ještě před offline setkáním.

Proč se přihlásit? Slovy jedné z našich účastnic: "Čas v době Covidu je náročný, není možné se s kýmkoli novým setkat. A též mě lákalo, že jsem nikdy na podobné akci nebyla..."

Tak neváhej a pojď se poznat s novými singl lidmi, ať máš s kým vyrazit třeba na májovou procházku.


Zpětná vazba:

Na konci našeho setkání Tě poprosíme o online vyplnění krátkého dotazníku se zpětnou vazbou, protože nás Tvůj názor zajímá a především, budeš mít možnost požádat o kontakt na toho, s kým se chceš ještě vidět. Pokud budou sympatie oboustranné, kontakt Vám na sebe rádi předáme. Můžeš tu potkat parťáka na kolo, fajn kámošku na pokec apod. I tyto kontakty rádi nasdílíme.

Kontakt

TELEFON: +420 775 276 847

E-MAIL: info@singlove.cz

Č. ÚČTU: 1023296574/6100

IČO: 05944899