Speed dating "LOVE IS LOVE" (45-55 ženy, 50-60 muži)

12.04.2023
Chcete se seznámit s novými lidmi, ale chybí vám příležitost, kde je potkat? Nechcete ztrácet čas na online seznamkách a zažívat zklamání při setkání face to face?

A co takhle poznat rovnou několik nových singl lidí najednou... na jednom místě?

Vyzkoušejte naše rychlé rande z kategorie “LOVE IS LOVE” pro všechny nezadané, kteří ví, že láska je láska a kvete zkrátka v každém věku! ;-)

Pojďte na náš speed dating a poznejte nové protějšky rychle a zábavně ;-)

 

Akce je pro nezadané ve věkové kategorii ženy 45 - 55 let, muži 50 - 60 let.

Bližší info k akci

KDY: 12.04.2023 18:00 - 20:30

KDE: Campus River Café

CENA: 590,- Kč

KAPACITA: 20 osob

VOLNÁ MÍSTA: muži: 9, ženy: 5

Průběh:

Sejdeme se v příjemné a prostorné kavárně Campus River Café, která se nachází přímo v centru dění celého Bohunického kampusu! A nově vybudovaný dopravní uzel vám cestu k němu více než usnadní ;-)  


Na co se můžete těšit?

Po příchodu si vylosujete přezdívku, pod kterou budete celý večer vystupovat. Kromě jmenovky budete vybaveni dotazníkem a propiskou k zapisování svých poznámek ;-) Těšit se můžete i na uvítací nápoj.

Příjemným seznamovacím večerem vás provede milá a usměvavá moderátorka Zlatka, která zaručeně rozptýlí případnou nervozitu.

A pokud jste přeci jen trémisti, vaše obavy se po přátelském zahájení dozajista rozplynou… A pak už vás budou čekat uvolněné pětiminutové konverzace s cca deseti protějšky.

Jak probíhá speed dating v našem podání se dozvíte tady.

Před samotnou akcí doporučujeme načerpat inspiraci, jak se představit a zaujmout při seznamování.


Neváhejte a zajistěte si své místo na rychloseznamce rychle :-)


Bližší pokyny k akci dostanete do mailu v pondělí 10.4. (pro jistotu zkontrolujte i složku Spam nebo Hromadné a přesuňte mail do Doručených).

 

Zpětná vazba:

Na konci našeho minutového rande vás poprosíme o vyplnění krátkého dotazníku se zpětnou vazbou, protože nás zajímá váš názor a především, budete mít možnost požádat o kontakt na toho, s kým se chcete ještě vidět. Pokud budou sympatie oboustranné a potvrzené vzájemnou shodou, kontakt vám na sebe rádi předáme.

Kontakt

TELEFON: +420 775 276 847

E-MAIL: info@singlove.cz

Č. ÚČTU: 1023296574/5500

IČO: 05944899