Speed dating MEN IN LOVE (20-40 let)
Průběh:

Sejdeme se v originálních prostorách Music Clubu Lemon, který se nachází na ulici Pekářská (boční ulička). Výborná dopravní dostupnost, blízkost centru a přesto intimní prostředí činí z tohoto klubu ideální místo pro seznámení dvou mužů :-)


Na co se můžeš těšit?

Po příchodu si vylosuješ přezdívku, kterou si připneš na tričko a zamíříš ke stolečku s nezbytnou výbavou – úsměvem, dotazníkem a propiskou k zapisování svých poznámek ;-) Těšit se můžeš i na uvítací nápoj.

Příjemným seznamovacím večerem tě provede milá a usměvavá moderátorka Zlatka, která tvou případnou nervozitu zaručeně rozptýlí.

A pokud jsi přeci jen trémista, tvé poslední obavy se po přátelském zahájení dozajista rozplynou… A pak už tě budou čekat uvolněné pětiminutové konverzace s několika protějšky.

Na konci našeho rychlorande pro tebe máme i malé seznamovací překvapení.

Jak probíhá speed dating v našem podání se dozvíš tady.

Před samotnou akcí doporučujeme načerpat inspiraci, jak se představit a zaujmout při seznamování.


Neváhej a zajisti si své místo na gay rychloseznamce rychle :-)


Bližší pokyny k akci dostaneš do mailu ve středu 26.4. (pro jistotu zkontroluj i složku Spam nebo Hromadné a přesuň mail do Doručených).

 

Zpětná vazba:

Na konci našeho minutového rande tě poprosíme o vyplnění krátkého  dotazníku se zpětnou vazbou, protože nás tvůj názor zajímá a především, budeš mít možnost požádat o kontakt na toho, s kým se chceš ještě vidět. Pokud budou sympatie oboustranné a potvrzené vzájemnou shodou, kontakt vám na sebe rádi předáme.

Po ukončení rychlého rande můžeš pokračovat v zábavě na páteční klubové akci ;-)

Kontakt

TELEFON: +420 721 619 392

E-MAIL: info@singlove.cz speeddating@singlove.cz

Č. ÚČTU: 1023296574/5500

IČO: 05944899