Speed dating na BOWLINGU! (25-35 ženy, 30-40 muži)
Skoulíme se v příjemném prostředí Bowling klubu Pepino, který je pro tuto akci jako stvořený! Klub se nachází v klidné části Brno - Starý Lískovec, nedaleko tramvajové linky č. 6 a 7 a zastávky autobusu č. 51 a 69.


Na co se můžeš těšit?

Po příchodu si tě očíslujeme, aby nám kombinace rychlého rande a strefování kuželek krásně plynula. Poté zamíříš ke stolečku s nezbytnou výbavou - úsměvem, dotazníkem a propiskou k zapisování svých poznámek ;-) Připraven pro tebe bude i uvítací nápoj.

Příjemným seznamovacím večerem tě provede milá a usměvavá moderátorka Zlatka, která tvou případnou nervozitu zaručeně rozptýlí.

A pokud jsi přeci jen trémista, tvé poslední obavy se po přátelském zahájení dozajista rozplynou… A pak už tě budou čekat uvolněné  pětiminutové konverzace i bowlingové radovánky :-)

Jak probíhá speed dating v našem podání se dozvíš tady.

Před samotnou akcí doporučujeme načerpat inspiraci, jak se představit a zaujmout při seznamování.


Neváhej a zajisti si své místo na rychloseznamce rychle :-)


Bližší pokyny k akci dostaneš do mailu v pondělí 3.4. (pro jistotu zkontroluj i složku Spam nebo Hromadné a přesuň mail do Doručených).

 

Zpětná vazba:

Na konci našeho minutového rande tě poprosíme o vyplnění krátkého dotazníku se zpětnou vazbou, protože nás tvůj názor zajímá a především, budeš mít možnost požádat o kontakt na toho, s kým se chceš ještě vidět. Pokud budou sympatie oboustranné a potvrzené vzájemnou shodou, kontakt vám na sebe rádi předáme.

Kontakt

TELEFON: +420 721 619 392

E-MAIL: info@singlove.cz speeddating@singlove.cz

Č. ÚČTU: 1023296574/5500

IČO: 05944899