Speed dating na BOWLINGU! (25-35 ženy, 30-40 muži)

05.04.2023
Chceš se seznámit s novými lidmi, ale chybí ti příležitost, kde je potkat? Nechceš ztrácet čas na online seznamkách a zažívat zklamání při setkání face to face? 

A co takhle poznat rovnou několik nových singl lidí najednou... na jednom místě?

Vyzkoušej naše rychlé rande, tentokrát na bowlingu! Pro všechny nezadané, kteří touží žít a bavit se, ale také konečně potkat svého životního partnera.

Pojď na náš  speed dating a poznej nové protějšky rychle a zábavně ;-)


Akce je pro nezadané ve věkové kategorii ženy 25 - 35 let, muži 30 - 40 let.

Bližší info k akci

KDY: 05.04.2023 18:00 - 21:00

KDE: Bowling klub Pepino

CENA: Ženy 590 Kč, Muži 790 Kč

KAPACITA: 20 osob

VOLNÁ MÍSTA: muži: 0, ženy: 8

Skoulíme se v příjemném prostředí Bowling klubu Pepino, který je pro tuto akci jako stvořený! Klub se nachází v klidné části Brno - Starý Lískovec, nedaleko tramvajové linky č. 6 a 7 a zastávky autobusu č. 51 a 69.


Na co se můžeš těšit?

Po příchodu si tě očíslujeme, aby nám kombinace rychlého rande a strefování kuželek krásně plynula. Poté zamíříš ke stolečku s nezbytnou výbavou - úsměvem, dotazníkem a propiskou k zapisování svých poznámek ;-) Připraven pro tebe bude i uvítací nápoj.

Příjemným seznamovacím večerem tě provede milá a usměvavá moderátorka Zlatka, která tvou případnou nervozitu zaručeně rozptýlí.

A pokud jsi přeci jen trémista, tvé poslední obavy se po přátelském zahájení dozajista rozplynou… A pak už tě budou čekat uvolněné  pětiminutové konverzace i bowlingové radovánky :-)

Jak probíhá speed dating v našem podání se dozvíš tady.

Před samotnou akcí doporučujeme načerpat inspiraci, jak se představit a zaujmout při seznamování.


Neváhej a zajisti si své místo na rychloseznamce rychle :-)


Bližší pokyny k akci dostaneš do mailu v pondělí 3.4. (pro jistotu zkontroluj i složku Spam nebo Hromadné a přesuň mail do Doručených).

 

Zpětná vazba:

Na konci našeho minutového rande tě poprosíme o vyplnění krátkého dotazníku se zpětnou vazbou, protože nás tvůj názor zajímá a především, budeš mít možnost požádat o kontakt na toho, s kým se chceš ještě vidět. Pokud budou sympatie oboustranné a potvrzené vzájemnou shodou, kontakt vám na sebe rádi předáme.

Kontakt

TELEFON: +420 775 276 847

E-MAIL: info@singlove.cz

Č. ÚČTU: 1023296574/5500

IČO: 05944899