Průvodce 2 aneb Co dělat a nedělat na našich online akcích

Autor
Janča
PUBLIKOVÁNO
22.04.2020

Doba bohužel momentálně nenahrává osobním setkáním ve větším počtu, a proto jsme si pro Vás připravili setkání online prostřednictvím videohovoru přes aplikaci Zoom. Někdo z Vás se možná s touto formou komunikace ještě nesetkal, a tak přicházíme s pár tipy, jak se dobře připravit. Technické detaily setkání budou poslány účastníkům předem na mail. 

Jdeme na to:

1. Vyzkoušej, jak aplikace funguje minimálně den předem. Pokud Ti něco nejede, máš ještě dostatek času nás kontaktovat a nikdo další to nepozná ;-).

2. Připoj se do aplikace včas, ideálně 5 minut předem.

3. Vypni si zvuk na mobilu, ať Tě nic neruší.

4. Zajisti si dostatečné soukromí. Babička, která Ti nakukuje přes rameno do obrazovky, Ti úplně dobrou reklamu neudělá ;-).

5. Hezky se uprav, i tady platí, že první dojem dělá hodně. Tepláky pod stolem sice vidět nebudou, ale doopravdy se v nich cítíš atraktivně?

6. Najdi si hezké místečko, kde Ti bude pohodlně, kde máš dostatek světla a které jsi ochoten ukázat ostatním.

7. Nachystej si vše, co bys mohl potřebovat (něco k pití, klidně i skleničku vína, papír a tužku na poznámky, příp. sluchátka), připoj se na nabíječku.

8. Promysli si pár vět, které chceš o sobě prozradit, ale soustřeď se i na to, co o sobě říkají ostatní. Klidně si dělej poznámky, ať víš, kdo Tě zaujal.

9. Během hovoru si dávej pozor, zda máš či nemáš zapnutý mikrofon.

10. Uvolni se a buď sám sebou. Všichni zúčastnění se přišli hlavně pobavit a popovídat si a my organizátoři Vám k tomu vytvoříme pohodovou atmosféru :-).

11. Po skončení akce vyplň online dotazník, dokud máš ještě všechno v paměti.

12. Těš se na kontakty, které Ti v případě vzájemných sympatií pošleme, ať můžete společně vyrazit třeba na zdravotní procházku ;-).

Kontakt

TELEFON: +420 775 276 847

E-MAIL: info@singlove.cz

Č. ÚČTU: 1023296574/6100

IČO: 05944899