Jezdecká akademie
Průběh:

Sešli jsme se v jezdeckém areálu Panská Lícha, kde celé odpoledne probíhalo. Nejdřív jsme se seznámili, abychom věděli, koho taky láká vyzkoušet si jízdu na koni i péči o tato krásná zvířata. Akademie měla dvě části. V teoretické části jsme se byli podívat ve stájích a vyzkoušeli jsme si čištění koně (hřebelcování a čištění kopyt) a jak koně osedlat. Počasí nám přálo, takže jsem se pak přesunuli do venkovní jízdárny, kde probíhala praktická část. Tady si účastníci této akce vyzkoušeli udržení rovnováhy v sedle při základních chodech koně - krok a klus a udělali jsme jim krásné fotky s koňmi/na koni ;-).

Potom, co se vrátili koně zpátky do stájí, jsme ještě poseděli v tamější restauraci,  rozebrali nové zážitky, účastníci obdrželi diplom o absolvování akademie a zahráli si "koňský" kvíz  ;-).


Zpětná vazba:

Užili jsme si krásné podzimní odpoledne. Pro většinu účastníků to byla první zkušenost s koňmi a my doufáme, že ne poslední :-). Děkujeme všem za účast, byli jste prima skupina a díky i za slova chvály za zaslané fotografie, to vždycky potěší :-).

Fotky z akce:

Kontakt

TELEFON: +420 721 619 392

E-MAIL: info@singlove.cz speeddating@singlove.cz

Č. ÚČTU: 1023296574/5500

IČO: 05944899