Jóga smíchu
Průběh:

Sešli jsme se v pátek 23.03.2018 v jógovém centru LeVITAs, kde probíhala naše už 10. akce. Nejdříve jsme se seznámili, abyste věděli, kdo se na vás směje :-) a pak jsme se pustili do cvičení.

Koncept jógy smíchu vychází z toho, že tělo nepozná, jestli je smích spontánní nebo uměle vyvolaný a využije jeho blahodárné účinky. Smáli jsme se sice úmyslně a vědomě, ale naše tělo si užilo všech výhod smíchu. V průběhu večera jsme si vyzkoušeli mnoho tzv. smíchocviků, díky kterým jsme si pořádně procvičili bránici.

Během přestávek se mohli účastníci občerstvit připraveným pohoštěním (přece jen, byla to naše jubilejní akce a to jsme nemohli přejít jen tak, chtěli jsme vás trošku rozmazlit).

Na konci jsme pak pěkně zrelaxovali a uvolnili svoje od smíchu unavená těla.
Nuda se rozhodně nekonala! 


Reference:

Troufáme si neskromně říct, že se jednalo o jednu z našich nejlepších akcí :-). Účastníci byli na konci krásně vysmátí a pozitivní energie z nich jen čišela :-)

Zpětná vazba jako byla to super akce"od smíchu mě bolelo břicho"měly jste to úžasně zorganizované" nás opravdu potěšila :-).

Popis akce od účastníka, který je opravdu výstižný: „Samotný program by se dal popsat jako řádně uhozený. K mému překvapení, mě to bavilo podstatně více, než jsem myslel." :-) A přesně o tom naše akce jsou. Je potřeba zahodit předsudky a prostě se bavit!

Fotky z akce:

Kontakt

TELEFON: +420 775 276 847

E-MAIL: info@singlove.cz

Č. ÚČTU: 1023296574/6100

IČO: 05944899