Komunikační dovednosti
Průběh:

Sejdeme se ve čtvrtek 23.05.2019 v příjemném prostoru Zázemí, kde bude náš workshop probíhat. Nejdříve se seznámíme, abyste věděli, kdo se přišel komunikačně rozvíjet s Vámi a pak už se do toho pustíme :-).

Workshop pro nás povede zkušený komunikační kouč Tomáš Vychodil, který nám ukáže techniky funkční komunikace a způsoby, jak se napojit na druhé lidi a budovat s nimi vztah. Komunikační dovednosti mají obrovský vliv na naše vztahy, jestli se nám daří je rozvíjet nebo bohužel končí, často právě kvůli tomu, že neumíme s partnerem komunikovat. Tomáš nám prozradí postupy, návody a rady, jak se v komunikaci zlepšovat, aby i naše vztahy byly radostnější. Všechno budeme prakticky zkoušet pomocí různých cvičení a her, např. indiánská hůl ;-). 

Kromě komunikace si také vyzkoušíme, jestli umíme druhým vlastně naslouchat a rozumět? Umět se vyjádřit totiž není všechno, je dobré umět vyslyšet i protistranu, napojit se na druhé a správně pochopit, co nám sdělují ;-) Mnoho konfliktů totiž vzniká právě kvůli tomu, že si vlastně nerozumíme, že partnera nedostatečně vnímáme a tudíž ho nepochopíme a vytváříme si ty "úžasné" domněnky, jak to vlastně myslel/a.

V průběhu workshopu bude připravené i drobné občerstvení, kdyby Vám vyhládlo.


S sebou:

S sebou nepotřebuješ vůbec nic, jen dobrou náladu a chuť se něco naučit :-). 


Zpětná vazba:

Na konci akce Tě poprosíme o vyplnění krátkého dotazníku se zpětnou vazbou, abychom se příště mohli jen zlepšovat a především, budeš mít možnost požádat o kontakt na toho, s kým se chceš ještě vidět. Pokud budou sympatie oboustranné, kontakt Vám na sebe rádi předáme. Můžeš potkat parťáka na pivo nebo fajn kámošku na pokec. I tyto kontakty s Tvým souhlasem rádi nasdílíme.

Kontakt

TELEFON: +420 775 276 847

E-MAIL: info@singlove.cz

Č. ÚČTU: 1023296574/6100

IČO: 05944899