Komunikační dovednosti
Průběh:

Sešli jsme se květnový večer v příjemném prostoru Zázemí, kde náš workshop probíhal. Nejdříve jsme se seznámili, aby všichni věděli, kdo se přišel komunikačně rozvíjet s nimi a pak už jsme se do toho pustili :-).

Workshop pro nás vedl zkušený komunikační kouč Tomáš Vychodil, který nám ukázal techniky funkční komunikace a způsoby, jak se napojit na druhé lidi a budovat s nimi vztah. Komunikační dovednosti mají obrovský vliv na naše vztahy, jestli se nám daří je rozvíjet nebo bohužel končí, často právě kvůli tomu, že neumíme s partnerem komunikovat. Tomáš nám prozradil postupy, návody a rady, jak se v komunikaci zlepšovat, aby i naše vztahy byly radostnější. Všechno jsme pak měli možnost prakticky vyzkoušet pomocí různých cvičení a her, např. indiánská hůl ;-). 

Kromě komunikace jsme si také vyzkoušeli, jestli umíme druhým vlastně naslouchat a rozumět? Umět se vyjádřit totiž není všechno, je dobré umět vyslyšet i protistranu, napojit se na druhé a správně pochopit, co nám sdělují ;-) Mnoho konfliktů totiž vzniká právě kvůli tomu, že si vlastně nerozumíme, že partnera nedostatečně vnímáme a tudíž ho nepochopíme a vytváříme si ty "úžasné" domněnky, jak to vlastně myslel/a.


Zpětná vazba:

Akce byla moc příjemná. Účastníkům se líbil lektor a jeho praktické příklady ze života i to, že během workshopu byla legrace a dobrá atmosféra.

Fotky z akce:

Kontakt

TELEFON: +420 721 619 392

E-MAIL: info@singlove.cz speeddating@singlove.cz

Č. ÚČTU: 1023296574/5500

IČO: 05944899