MyRaw Basic kurz
Průběh:

Sejdeme se dopoledne v sobotu 22.06.2019 v Brněnské tržnici v MyRaw Food Brno, kde bude naše gastro akce probíhat. Nejdříve se seznámíme, abyste věděli, kdo se přišel dozvědět víc o zdravém stravování a pak už se do toho pustíme :-).

Řekneme si něco obecně k raw food, k surovinám a jejich zpracování, k vybavení/přístrojům, které je dobré si pořídit, pokud chceme raw "vařit" a vyzkoušíme si přípravu několika receptů.

Začneme s něčím lehčím - uděláme si smoothie a pobavíme se i o možných obměnám a různých příchutích tohoto drinku. Potom si připravíme avokádová "vajíčka", a protože bude naše akce probíhat v době oběda, uděláme si i polévku a na závěr dezert - raw koláč.

Všechny recepty budete mít k dispozici i v tištěné formě, abyste si je mohli doma zopakovat. Prostor bude určitě i na Vaše raw dotazy. Akci pro nás povede přímo paní majitelka MyRaw Food Mirka Malaníková :-).


S sebou:

S sebou nepotřebuješ vůbec nic, naopak co nesníš, to si odneseš :-). 


Zpětná vazba:

Na konci akce Tě poprosíme o vyplnění krátkého dotazníku se zpětnou vazbou, abychom se příště mohli jen zlepšovat a především, budeš mít možnost požádat o kontakt na toho, s kým se chceš ještě vidět. Pokud budou sympatie oboustranné, kontakt Vám na sebe rádi předáme. Můžeš potkat parťáka na pivo nebo fajn kámošku na pokec. I tyto kontakty s Tvým souhlasem rádi nasdílíme.

Kontakt

TELEFON: +420 775 276 847

E-MAIL: info@singlove.cz

Č. ÚČTU: 1023296574/6100

IČO: 05944899