Nedělní brunch
Průběh:

Sešli jsme se v kavárně Veroni coffee & chocolate, kde náš brunch probíhal. Nejdřív jsme se trošku víc poznali, aby naši účastníci věděli, s kým snídají :-). Dali jsme si kvíz o jídle a pak už nás čekalo příjemné dopoledne plné pohody. Náš brunch se skládal ze dvou chodů: slaného (vajíčka, párečky, slanina, zeleninový salát) a sladkého (vafle, lívance, ovoce, smetana, čokoláda), doplněno dobrou kávou, čajem a džusy.

Užili jsme si společnou snídani a protože tahle akce nebyla jen o jídle, byl dostatek prostoru i na seznámení a povídání s ostatními ;-).


Zpětná vazba:

Z dotazníků i dodatečných mailů od zúčastněných můžeme říct, že brunch měl úspěch. Všichni psali o pohodové atmosféře a přesně té jsme chtěli dosáhnou :-). 

Slovy jednoho z účastníků: "Skvěle zprostředkovaná možnost potkat nezadané lidi, kteří mají skutečný zájem se seznamovat. I když nelze zaručit, že najdete životní lásku (to nemůže zaručit nikdo), akce stojí za to. Potkáte zajímavé lidi, dozvíte se pozoruhodné věci :) Byl jsem na brunchi - skvělá volba kavárny, všeho dostatek, jídlo dobře a chutně připravené, bylo z čeho vybírat. Krásně jsem si to užil."

Fotky z akce:

Kontakt

TELEFON: +420 721 619 392

E-MAIL: info@singlove.cz speeddating@singlove.cz

Č. ÚČTU: 1023296574/5500

IČO: 05944899