Ochutnávka vína

15.02.2019
Pojď s námi objevovat chutě světových vín z blízkých i dalekých krajů v samém centru Brna a poznej u skleničky nové tváře :-)

Bližší info k akci

KDY: 15.02.2019 18:00 - 22:00

KDE: Degustační Enoteca VINDOM

CENA: 490,- Kč

KAPACITA: 16 osob

VOLNÁ MÍSTA: muži: 3, ženy: 0

Průběh:

Sejdeme se v Degustační Enotece VINDOM, která se nachází na strategickém místě v centru Brna. Jedná se o rodinný podnik fungující už 20 let, který se kromě degustačního automatu pyšní víny z menších vyhlášených vinařství z celého světa. Vína zde vybírají opravdu citlivě a se všemi svými vinaři se znají osobně, takže nás čeká nevšední gurmánský zážitek ;-).

Nejdříve se seznámíme, abyste věděli, s kým popíjíte, a pak se pustíme do řízené degustace. Čekají nás vína ze sousedního Německa a Rakouska, ze slunné Itálie a Španělska i od protinožců. Vychutnáme si tato exkluzivní vína, zakousneme nějaké slané pochutiny a poslechneme si odborný výklad. Degustaci pro nás povede mladý a nadšený sommelier David Mádr. A protože víme, jak rádi soutěžíte, na konci Vás bude čekat překvapení ;-)

Zhruba ve 22 hod skončí oficiální program, ale kdo bude chtít, může se ještě zdržet na skleničku ;-).

 

S sebou:

S sebou nepotřebuješ vůbec nic :-).


 

Zpětná vazba:

Na konci akce Tě poprosíme o vyplnění krátkého dotazníku se zpětnou vazbou, abychom se příště mohli jen zlepšovat a především, budeš mít možnost požádat o kontakt na toho, s kým se chceš ještě vidět. Pokud budou sympatie oboustranné, kontakt Vám na sebe rádi předáme. Můžeš tu potkat parťáka na cesty nebo třeba na pivo, fajn kámošku na pokec apod. I tyto kontakty rádi nasdílíme.

Kontakt

TELEFON: +420 775 276 847

E-MAIL: info@singlove.cz

Č. ÚČTU: 1023296574/6100

IČO: 05944899