Ochutnávka vína
Průběh:

Sejdeme se v osobitém prostředí vinotéky v domě U Tří knížat, který se nachází v samém srdci Brna, pouhé dvě minutky chůze od náměstí Svobody :-) Na milovníky vína zde čeká široký výběr českých a moravských vín, reprezentativní výběr zahraničních vín, ale také kvalitní sudová vína. Vína zde vybírají opravdu citlivě a se svými vinaři se znají osobně, takže nás čeká nevšední gurmánský zážitek ;-).

Jak bude ochutnávka probíhat? Nejdřív se seznámíme, abyste věděli, s kým popíjíte, a pak se pustíme do řízené degustace celkem 12 vzorků. Tentokrát ochutnáme skvělá moravská vína, která budou tematicky rozdělena do čtyřech sekcí. Degustaci pro nás povede vedoucí vinotéky a hlavní sommelier Pavel Nešpůrek. Součástí našeho (ne)vinného večera bude taky občerstvení, aby ti víno nestoupalo tak rychle do hlavy :-).

Kromě gurmánského zážitku bude připravený program v podobě různých her a chybět nebude ani závěrečná soutěž v poznávání vybraných vzorků :-).

Využij ochutnávku vína jako možnost netradičně a pohodově poznat nové lidi. Tahle akce je náš evergreen, protože kde se nejlíp seznamuje a povídá? No přece u skleničky vína!

A jen ty nejlepší dojmy potvrzují i účastníci minulých ochutnávek:

“Moc povedená akce, poseděli jsme ještě dlouho po konci.”

“Moc díky za organizaci, bylo to moc příjemné a nápady a aktivity skvěle vymyšlené.”

“Bylo to fajn, vinné akce by měly být častěji :-D"


S přihlašování neváhej, ochutnávka se vždycky velice rychle zaplní.


Bližší pokyny k akci dostaneš do mailu v pondělí 23.01. (pro jistotu zkontroluj i složku Spam nebo Hromadné).


Zpětná vazba:

Po našem setkání tě poprosíme o vyplnění krátkého online dotazníku se zpětnou vazbou, protože nás tvůj názor zajímá a především, budeš mít možnost požádat o kontakt na toho, s kým se chceš ještě vidět. Pokud budou sympatie oboustranné, kontakt vám na sebe rády předáme. Můžeš tu také potkat parťáka na kolo, fajn kámošku na pokec apod. I tyto kontakty nasdílíme.

Kontakt

TELEFON: +420 721 619 392

E-MAIL: info@singlove.cz speeddating@singlove.cz

Č. ÚČTU: 1023296574/5500

IČO: 05944899