Online setkání Brno
Průběh:

V průběhu karantény jsme pro Vás připravili online setkání, pro které jsme využili komunikační nástroj Zoom, přes který náš video meeting probíhal. 

Sešli jsme se všichni společně v jedné "místnosti", každý se krátce představil a pak už probíhal připravený program. V průběhu večera jsme vás rozdělovali do skupin, abyste měli možnost poznat se lépe se všemi zúčastněnými v menším počtu. Pobavili jsme se mimo jiné o aktuálních tématech a taky si lehce zasoutěžili v kvízech ;-).

Hlavním cílem této akce bylo potkat se a poznat co nejvíc naživo to jde. Online setkání  není neosobní! Pro někoho naopak mohla být výhoda v tom, že ušetří čas a seznámí se s někým bez roušky pěkně z tepla domova ještě před offline setkáním.


Zpětná vazba:

Jiří J.: "Děkuji moc za uspořádaní této online seznamovací akce, ve vašem podání byla ale provedena tak „offline“ a lidsky, jak to jen prostředky dovolily. Doufám, že se situace brzy umoudří a budete moci pořádat akce jako dříve. Přesun do online světa se vám ale určitě povedl na výbornou a pokud nebude jiná možnost, tak určitě prosím uspořádejte další akce v podobném duchu."

Jana: "Čas v době Covidu je náročný, není možné se s kýmkoli novým setkat. A též mě lákalo, že jsem nikdy na podobné akci nebyla..."

Fotky z akce:

Kontakt

TELEFON: +420 721 619 392

E-MAIL: info@singlove.cz speeddating@singlove.cz

Č. ÚČTU: 1023296574/5500

IČO: 05944899