Piknik
Průběh:

Piknikovat budeme v parku Anthropos, kousek od tanečního altánku (kam se schováme v případě deště). Nejdříve se krátce seznámíme, ať víš, kdo je s tebou na dece, a pak si budeme užívat letní odpoledne a piknikové aktivity.

Kromě dobrého jídla a pití se můžeš těšit na zábavu u deskovek, zahrajeme si bingo, petanque, karty, kostky, vrátíme tě v čase a zavzpomínáš si na hry z našeho dětství a budeš mít šanci soutěžit o věci z připravovaného e-shopu! 

Čeká tě hravé letní odpoledne nadupané zábavou, dobrým jídlem a programem, díky kterému se blíž poznáš s ostatními.

Existuje snad příjemnější způsob, jak se v létě seznámit s novými lidmi?

Tak neváhej, počet míst je omezený.


Během registrace nám, prosím, do poznámky napiš svoje preference ohledně nápojů - jestli jen NEALKO nebo i ALKO (ať to víno nemusíme dopíjet jako minule :-D). 


Bližší pokyny k pikniku dostaneš do mailu ve čtvrtek 22.07. (pro jistotu zkontroluj i složku Spam nebo Hromadné).


Zpětná vazba:

Na konci našeho setkání tě poprosíme o vyplnění krátkého dotazníku se zpětnou vazbou, protože nás tvůj názor zajímá a především, budeš mít možnost požádat o kontakt na toho, s kým se chceš ještě vidět. Pokud budou sympatie oboustranné, kontakt vám na sebe rádi předáme. Můžeš tu potkat parťáka na kolo, fajn kámošku na pokec apod. I tyto kontakty rádi nasdílíme.


Covid opatření:

Piknik proběhne v souladu se současnými vládními nařízeními, a proto tě chceme poprosit o následující. Účastníci akce musí splňovat jednu z těchto 4 podmínek:

1) 14 dní od ukončení očkování

2) prodělání onemocnění COVID 19 před méně než 180 dny

3) negativní antigenní test ne starší než 72 hodin

4) negativní PCR test ne starší než 7 dní

Můžeš doložit např. potvrzením od zaměstnavatele (negativní test) nebo jakýmkoli potvrzením o očkování, případně prodělání Covidu. Děkujeme za pochopení, chráníme  tím vás i nás :-)

Kontakt

TELEFON: +420 775 276 847

E-MAIL: info@singlove.cz

Č. ÚČTU: 1023296574/6100

IČO: 05944899