Taneční jinak
Průběh:

Taneční jinak proběhly v sobotu 25.11.2017. Sešli jsme se rovnou v taneční škole Stolárna. Ještě předtím, než začala samotná výuka tance, jsme se vzájemně představili a seznámili a potom už se šlo na věc :-) Majitel školy Luděk Lužný, který náš workshop vedl, nás teoreticky i prakticky zasvětil do všech tanečních fází, a sice vyzvání k tanci, vedení partnerky na parket, základní držení, komunikace během tance, hlavní pravidlo vedení a následování (muž vede a žena se nechává vést), a to vše velmi zábavnou formou, protože Luděk je vtipálek a co slovo to perla :-)

Zmíněny byly i základní chyby, jako např. boj o vedení mezi mužem a ženou (častý jev nejen v tanci) nebo naopak nejasné signály ze strany muže (taky častý jev nejen v tanci). Na jednoduchém univerzálním vesmírném tanci (alias ploužáku) jsme se snažili těchto chyb vyvarovat a vyzkoušeli jsme se i zpestření tance, a sice podtočení ženy.

Po krátké přestávce jsme pokračovali v tréninku a naučili se základy tance blues. Na všechny účastníky byla na konci kurzu radost pohledět. Ženám to slušelo a ochotně následovaly muže, kteří je sebevědomě vedli.


Reference:

Taneční kurz byl plně obsazen, tj. 10 žen a 10 mužů. Na akci byla velice příjemná a uvolněná atmosféra. Všichni účastníci se krásně zapojili do všech aktivit a mile tím překvapili nás organizátory :-) I zpětná vazba byla pozitivní a předali jsme spoooustu kontaktů :-)

Fotky z akce:

Kontakt

TELEFON: +420 721 619 392

E-MAIL: info@singlove.cz speeddating@singlove.cz

Č. ÚČTU: 1023296574/5500

IČO: 05944899