Vánoční cukroví bez pečení
Průběh:

Sešli jsme se v neděli 10.12.2017 v příjemném prostředí Pracovny ženy s.r.o. Po úvodním seznámení a posílení svařáčkem jsme se rozdělili na pracovní skupiny a za zvuku vánočním hitů se pustili do díla. Nejdříve jsme vyráběli čokoládové placičky (mendiants) z tmavé a bíle čokolády zdobené oříšky a sušeným ovocem, které vypadají na vánočním stole velice efektně ;-). Potom jsme zavítali do Švédska a vyzkoušeli jejich zvyk se sušenkovým přáním. Dalším receptem byly voňavé perníkové koule (patláma patláma) a po nich jsme si připomněli krásný vánoční zvyk, a sice pouštění lodiček ze skořápek ořechů. Posledním cukrovím, které jsme připravili, byly vosí hnízda se slaným karamelem. 

Z předvánočního setkání si pak účastníci odnesli vyrobené cukroví, drobné dárečky od nás a doufáme i dobrou náladu :-)


Reference:

Už dva dny po zveřejnění akce byl kurz zaplněn a dorazilo všech 12 přihlášených, takže 100% účast :-). Příprava cukroví se nesla v příjemné atmosféře, ke které nepřispěl jen svařák, ale i usměvaví a milí účastníci kurzu. Všem šla práce od ruky a na vytvořené cukroví byla radost pohledět.

Podle vašeho hodnocení to byla "úplně mega super akce", kterou jste si užili a my jsme prý boží :-)))

Moc vám za tato slova děkujeme, zahřeje to u srdce :-). Těší nás dělat vám radost a jsme taky moc rády, že si tolik z vás mělo zájem vyměnit kontakty a vidět se i někdy příště ;-)

Fotky z akce:

Kontakt

TELEFON: +420 721 619 392

E-MAIL: info@singlove.cz speeddating@singlove.cz

Č. ÚČTU: 1023296574/5500

IČO: 05944899