Workshop focení
Průběh:

V neděli 18.06.2017 jsme pořádali workshop focení. Nejdříve jsme se sešli v restauraci Sharingham a krátce se seznámili. Vyjasnili jsme si očekávání jednotlivých účastníků a dva zkušení fotografové Tomáš Dosoudil a Jiří Cetkovský pověděli něco k teorii, a sice jak fotit různé žánry (krajina, portrét, pohyb, děti, zvířata, detaily, architektura) a jaká jsou pravidla kompozice. Potom jsme se přesunuli příjemnou procházkou na Kamennou kolonii, kde probíhalo focení. Nejdříve jsme šli na Červený kopec, odkud je krásný výhled na Brno a fotilo se panorama. Potom jsme sešli na Kamennou kolonii a fotili jednotlivé uličky a zákoutí, ale i dětský portrét malé modelky, která byla s námi :-). Navštívili jsme i tamější galerii (Nadveře galerie), kde aktuálně probíhala výstava obrazů brněnských umělců. Workshop jsme zakončili v DuckBaru. 

Celá akce měla trvat 3 hodiny, ale protáhla se asi o hodinu, což nikomu nevadilo. Měli jsme krásné počasí, svítilo sluníčko, ale nebylo dusno, takže značka ideál :-)


Reference: 

Všichni účastníci byli spokojení, naši fotografové jim předali ze svých zkušeností co mohli a celá akce se nesla ve veselém a přátelském duchu. Zpětná vazba byla pozitivní, např. Petr K.: "Děkuji za super akci, chtěl bych také poděkovat pánům fotografům za výborný výklad a předání zkušeností, který byl pro mě inspirativní a určitě mě posunul dál :-). Jen co budu mít čas, tak fotky prolítnu, promažu, upravím a pošlu. Rovněž bych chtěl pochválit nápad tohoto Star-up, za mě krásně vymyšlený a držím palce, aby se vám dařilo se zdárně rozvíjet :-). "

Úplně nejvíc nás ale potěšila odpověď na otázku Koho bys chtěl ještě někdy potkat? VŠECHNY! A proto to děláme :-)

Fotky z akce:

Kontakt

TELEFON: +420 775 276 847

E-MAIL: info@singlove.cz

Č. ÚČTU: 1023296574/6100

IČO: 05944899