Workshop focení
Průběh:

Sešli jsme se v neděli 28.04.2019 v Ovocnářském družstvu Starý Lískovec, kde byl snad poslední rozkvetlý sad v celém Brně :-). 

Nejdříve jsme se seznámili, aby účastníci akce věděli, kdo jim drží odrazovou desku, řekli jsme si něco k teorii a pak jsme se dali do focení :-).

Workshop vedli dva zkušení fotografové: profesionální fotografka Markéta Sladká alias Marleen a amatérský fotograf Tom Dosoudil.

Zabývali jsme se nastavením foťáku pro focení portrétu / postavy, objektivy, světelností a focením v protisvětle. Účastníci dostali teoretické rady k pózování (byla s námi modelka), jak využívat světlo / stín a jak vytvořit na fotce rozostřené pozadí. Vyzkoušeli si, jak se používají odrazové desky a jak fotit postavu v pohybu, např. při výskoku.

A protože to byla naše jubilejní dvacátá (!!!) akce, připravili jsme v sadu i menší piknik ;-).


Zpětná vazba:

Mohlo být trošku lepší počasí a pár stupňů navíc, ale třeba příště :-) Účastníkům se líbila hlavně přátelská atmosféra během workshopu a námi připravené občerstvení hodnotili velice pozitivně :-) Pro všechny jsme vytvořili sdílené úložiště na fotky a musíme říct, že se některým účastníkům opravdu povedly.

Fotky z akce:

Kontakt

TELEFON: +420 721 619 392

E-MAIL: info@singlove.cz speeddating@singlove.cz

Č. ÚČTU: 1023296574/5500

IČO: 05944899