Za poznáním Brna

16.06.2019
Znáš příběhy brněnských ulic a domů v centru? Zajímá Tě, co se kde událo? Proč je jedna radniční věž křivá, kde se vzal krokodýl nebo proč je zrovna na kostele neslušný mužíček? 

Tak pojď strávit jarní víkendový den venku příjemnou procházkou :-) Poznáš nové lidi a dozvíš se něco zajímavého o Brnu. Navíc si prohlédneme město i z ptačí perspektivy a zahrajeme si poznávací hru ;-). 

Bližší info k akci

KDY: 16.06.2019 14:00 - 18:00

KDE: centrum Brna

CENA: 550,- Kč

KAPACITA: 20 osob

VOLNÁ MÍSTA: muži: 6, ženy: 7

Průběh:

Sejdeme se v centru města. Nejdříve se seznámíme, abyste věděli, s kým se procházíte a kocháte brněnskými památkami a pak se vydáme po stopách brněnských pověstí. Procházka bude trvat asi 2 hodiny a dozvíte se na ní zajímavosti o hlavních památkách v centru Brna.

Cíle naší cesty jsou kostel sv. Jakuba (i interiér), náměstí Svobody, Stará radnice, Zelný trh, Kapucínská hrobka a katedrála sv. Petra a Pavla (i interiér). Nakonec si prohlédneme celé město z radniční věže (vstupy v ceně).

Procházku zakončíme společným posezením ve středověké krčmě, kde si zahrajeme poznávací hru, takže při procházce je potřeba mít oči na stopkách ;-).

Plánovaný konec akce je na 18 hod, ale v loňském roce jsme společně seděli a povídali až do pozdních nočních hodin :-).

Naši komentovanou procházku povede průvodkyně z TIC Brno.


S sebou:

S sebou nepotřebuješ vůbec nic, ale doporučujeme pohodlné boty a ti, co rádi fotí, si můžou vzít foťák :-).


Zpětná vazba:

Na konci akce Tě poprosíme o vyplnění krátkého dotazníku se zpětnou vazbou, abychom se příště mohli jen zlepšovat a především, budeš mít možnost požádat o kontakt na toho, s kým se chceš ještě vidět. Pokud budou sympatie oboustranné, kontakt Vám na sebe rádi předáme. Můžeš tu potkat parťáka na cesty nebo třeba na pivo, fajn kámošku na pokec apod. I tyto kontakty rádi nasdílíme.

Kontakt

TELEFON: +420 775 276 847

E-MAIL: info@singlove.cz

Č. ÚČTU: 1023296574/6100

IČO: 05944899