Za poznáním Brna
Průběh:

Sejdeme se v centru města. Nejdříve se seznámíme, abyste věděli, s kým se procházíte a kocháte brněnskými památkami a pak se vydáme po stopách brněnských pověstí. Procházka bude trvat asi 2 hodiny a dozvíte se na ní zajímavosti o hlavních památkách v centru Brna.

Cíle naší cesty jsou kostel sv. Jakuba (i interiér), náměstí Svobody, Stará radnice, Zelný trh, Kapucínská hrobka a katedrála sv. Petra a Pavla (i interiér). Nakonec si prohlédneme celé město z radniční věže (vstupy v ceně).

Procházku zakončíme společným posezením ve středověké krčmě, kde si zahrajeme poznávací hru, takže při procházce je potřeba mít oči na stopkách ;-).

Plánovaný konec akce je na 18 hod, ale v loňském roce jsme společně seděli a povídali až do pozdních nočních hodin :-).

Naši komentovanou procházku povede průvodkyně z TIC Brno.


S sebou:

S sebou nepotřebuješ vůbec nic, ale doporučujeme pohodlné boty a ti, co rádi fotí, si můžou vzít foťák :-).


Zpětná vazba:

Na konci akce Tě poprosíme o vyplnění krátkého dotazníku se zpětnou vazbou, abychom se příště mohli jen zlepšovat a především, budeš mít možnost požádat o kontakt na toho, s kým se chceš ještě vidět. Pokud budou sympatie oboustranné, kontakt Vám na sebe rádi předáme. Můžeš tu potkat parťáka na cesty nebo třeba na pivo, fajn kámošku na pokec apod. I tyto kontakty rádi nasdílíme.

Kontakt

TELEFON: +420 775 276 847

E-MAIL: info@singlove.cz

Č. ÚČTU: 1023296574/6100

IČO: 05944899