Za poznáním Brna
Průběh:

Za zvuku bubnů (ty nebyly v plánu) jsme se sešli v sobotu 21.04.2018 na Moravském náměstí u jezdecké sochy Jošta. Nejdříve jsme se seznámili, abyste věděli, s kým se procházíte a kocháte brněnskými památkami a pak jsme se vydali po stopách brněnských památek a pověstí. Procházka trvala víc než 2 hodiny a díky úžasné paní průvodkyni z TIC Brno jsme se dozvěděli zajímavosti o hlavních památkách v centru Brna.

Cíle naší cesty byly kostel sv. Jakuba (i interiér), náměstí Svobody, Dominikánské náměstí, Stará radnice, Zelný trh, Kapucínská hrobka a katedrála sv. Petra a Pavla (i interiér). Nakonec jsme si prohlédli celé město z radniční věže.

Procházku jsme zakončili společným posezením ve středověké krčmě, kde jsme si ještě zahráli poznávací hru, jejíž vítězové byli odměněni lahodným pivem s medovinou :-). 


Reference:

Posezení se nakonec protáhlo až do pozdních večerních hodin, z čehož usuzujeme, že se akce asi líbila ;-). Všichni si chválili paní průvodkyni a o akci celkově jsme se od účastníků dozvěděli, že jim dodala spoustu pozitivní energie a cítili se přirozeně a uvolněně. A to přesně je naším cílem! :-) 


Fotky z akce:

Kontakt

TELEFON: +420 775 276 847

E-MAIL: info@singlove.cz

Č. ÚČTU: 1023296574/6100

IČO: 05944899