Jak si pomocí feng shui přivolat do života partnera

Autor
Martina
PUBLIKOVÁNO
07.05.2020

Všichni jsme teď trávili ve svých domovech víc času než obvykle. Někteří uklízeli, jiní třídili šatník. To, kde žijeme a čím se obklopujeme, má na nás velký vliv.  Podle učení feng shui si právě úpravou svého domova můžeme přivolat do života nového partnera. Dřív než se vyděsíte, co je to za ezo nesmysl, musím říct, že je to vlastně logické. Na budoucího partnera si musíme v životě udělat místo, i doslova :-).

Není třeba se hned pouštět do mohutné přestavby, stačí maličkosti. Důležitá je především ložnice, protože ta odráží stav našeho milostného života. Jak vypadá ta vaše a jak se v ní cítíte? Je plná věcí, které vlastně nepotřebujete a na které jen sedá prach? Máte už dva měsíce prasklou žárovku v lampičce na nočním stolku a pořád nebyl čas ji vyměnit? Máte špinavá okna a v rozích nějakou tu pavučinu?

Podle feng shui  všechno, co je v našem domově nefunkční, představuje oblasti života, které nefungují tak, jak by měly. Důležité je správné proudění životní energie čchi, která přichází právě okny, udržujte je tedy čistá. Prach, pavučiny a špína svědčí o nedostatečném využívání nebo přehlížení, tohle v ložnici určitě nechcete! Tím, že to uklidíte, oživíte svůj milostný život.

Feng shui dělí místnosti do několika zón. Pokud stojíme ve dveřích, v pravém protějším rohu je zóna partnerství, v levém protějším rohu zóna hojnosti, v rohu po levé ruce zóna moudrosti, v rohu po pravé ruce zóna přátelství a uprostřed místnosti se nachází zóna zdraví.

 

Zaměřme se opět na ložnici. Pravý zadní roh, bráno ode dveří, souvisí se vztahy. Pokud tam budete hromadit nepořádek, je jasné, že se chaos bude přenášet i do vašich vztahů. Vyzařuje z vaší ložnice dualita? Je dobré právě do pravého zadního rohu umístit předměty ve dvojici. V ložnici by neměly být předměty v lichém počtu, např. osamělá lampa, chceme-li přitáhnout nového partnera. Ideální jsou naopak jakékoli symboly lásky, svíčky v sudém počtu apod.

Ložnici je potřeba připravit na příchod nového partnera. Zkontrolujte, jestli tam pro něj máte vůbec místo. Pokud např. spíte na úzkém gauči, který ani nerozkládáte nebo spíte roztažení napříč postele, vypadá to, že s partnerem nepočítáte. Změňte tedy staré pořádky a spěte tak, aby vedle vás byl vždycky dostatek místa.

Feng shui vyžaduje v domě volný prostor, aby mohla bez překážek cirkulovat energie. Hodně z nás má ale ve zvyku hromadit nepotřebné věci. Využijte volný čas, všechno si naposledy projděte a pak se toho nemilosrdně zbavte. Pryč musí všechno, co připomíná vaše minulé vztahy, které nedopadly dobře. Odstraňte taky všechny zbytečné věci a překážky, které jsou blízko vchodu do vaší ložnice. Uvolněte polici ve skříni nebo šuplík, aby si budoucí partner měl kam dát své věci. Zkrátka proveďte ve své ložnici detox a připravte ji na příchod další osoby. Uvidíte, že se vám bude líp dýchat i usínat a navíc budete mít dobrý pocit, že jste udělali novému partnerovi prostor jak ve vaší mysli, tak v bytě.

Kontakt

TELEFON: +420 721 619 392

E-MAIL: info@singlove.cz speeddating@singlove.cz

Č. ÚČTU: 1023296574/5500

IČO: 05944899