Nedostatek času na (hledání) partnera

Autor
Martina
PUBLIKOVÁNO
27.12.2020

"Vždyť já na nového partnera vlastně ani nemám čas! Jsem v jednom kole, náročná práce, která mě naplňuje a daří se mi v ní, koníčky, kterých se nechci vzdát, zaběhlé zvyky a stereotypy, které k mému životu už patří… A vlastně mi to takhle teď vyhovuje."

Možná se v něčem z toho poznáváš. Často se vymlouváme na nedostatek času a používáme ho jako argument, proč něco nemáme, neděláme… Ale není to vlastně vůbec o času, kterého máme všichni stejně, je to o prioritách. Pokud něco opravdu chceme, čas si na to prostě uděláme. Tečka. Žádné ALE. Buď chci, anebo nechci. Pokud váhám, nevím, dávám přednost něčemu jinému, daná věc pro mě ještě není prioritou.

Pokud se nesnažím nalézt řešení, kompromis, ústupek, cokoliv, ještě tam nejsem a i to je úplně v pořádku. Nikde není psáno, že všichni musíme mít ve stejnou dobu (ve stejném věku) stejné priority. Každý jsme originál a procházíme si životem vlastním tempem.

Až tě začne ten pověstný kamínek v botě tlačit a vadit ti natolik, že svoje priority změníš, času bude rázem dostatek. Proto na sebe ani na druhé netlač, dopřej si „čas“ a nech věci plynout. Poctivě přiznej (aspoň sobě), že to není časem, ale že se na to prostě ještě necítíš. A až bude ready, pojď do akce!

Kontakt

TELEFON: +420 721 619 392

E-MAIL: info@singlove.cz speeddating@singlove.cz

Č. ÚČTU: 1023296574/5500

IČO: 05944899