Nikdy neříkej nikdy… na online akce

Autor
Martina
PUBLIKOVÁNO
17.04.2020

Jsme zážitková offline seznamka. Vytváříme příležitost pro nezadané se seznámit. Naživo, 3D. Pomáháme jim potkat se na jednom místě s dalšími singl lidmi, kteří jsou seznamování nakloněni. Nikdy nebudeme dělat online akce… S tímto úmyslem projekt singLOVÉ před 3 lety vznikl.

Teď se ale situace změnila. Naše offline akce od března do blíže neurčeného data z naší nabídky pro Vás zmizely. Co ale nechceme, aby zmizelo, je příležitost pro nezadané, kde se potkat, poznat a pobavit. A tak se i singLOVÉ musí v nastalé situaci adaptovat a chca nechca se vrhnout do onlinu. Ono to ale není úplně špatné. Znamená to pro nás učení se novým věcem, hledání řešení, kreativity, zbavení se strachu z této "moderní" formy komunikace a vystoupení z naší už zaběhnuté praxe (platné pro organizátory i účastníky). 

Být v kontaktu s ostatními je zdraví prospěšné, proto i my jdeme s (koronavirovou) dobou a zprostředkujeme Vám seznámení v té nejvíc autentické podobě, jaká je nyní možná – přes video chat na našem online setkání.

Jdete do toho s námi?

Kontakt

TELEFON: +420 721 619 392

E-MAIL: info@singlove.cz speeddating@singlove.cz

Č. ÚČTU: 1023296574/5500

IČO: 05944899