Ušetříme ti čas

Autor
Zlatka
PUBLIKOVÁNO
14.10.2021

Chceš se skutečně seznámit, mít někoho blízkého po svém boku, prožívat šťastné chvíle a být si vzájemnou oporou... Jenže od rána do večera nevíš kam dřív skočit. Nemáš čas ani chodit s kamarády ven a seznamovat se v terénu. Nechceš po večerech vysedávat před monitorem počítače a na internetových online seznamkách hledat profily potencionálních partnerů a ztrácet čas chatováním, které nikam nevede.


Co s tím?

O našich zážitkových seznamovacích akcích jsi už nejspíš četl/a nebo slyšel/a a možná ses i chtěl/a dostavit..  jenže ti to prostě nevyšlo, protože si neměl/a čas. A právě pro tebe máme skvělou zprávu!


Řešením je speeddating neboli rychlé rande

Všem, kteří chtějí aktivně hledat spřízněnou duši, novou lásku či životního partnera, ale moc volného času se jim na sólo hledání nedostává, připravujeme zbrusu nové rande, které bude zkrátka rychlé :-) Bude ti šetřit čas, a přesto přinášet maximální efektivitu. A neboj se, o zážitkové pojetí tě ani v rychlém randění nepřipravíme :-)


Přípravy jsou v plném proudu! Sleduj náš web nebo Facebook nebo se jednoduše přihlas k odběru newsletteru a nic ti neunikne.

Kontakt

TELEFON: +420 721 619 392

E-MAIL: info@singlove.cz speeddating@singlove.cz

Č. ÚČTU: 1023296574/5500

IČO: 05944899