Speed dating “LOVE LIFE” (28-43 let)

08.12.2021
Chceš se seznámit s novými lidmi, ale chybí ti příležitost, kde je potkat? Nechceš ztrácet čas na online seznamkách a zažívat zklamání při setkání face to face? 

A co takhle poznat rovnou několik nových singl lidí najednou... na jednom místě?

Vyzkoušej naše rychlé rande z kategorie “LOVE LIFE” pro všechny nezadané, kteří touží žít a bavit se, ale také konečně potkat svého životního partnera.

Pojď na náš speed dating a poznej nové protějšky rychle a zábavně ;-)

Akce je pro nezadané 28 - 43 let.

Bližší info k akci

KDY: 08.12.2021 18:00 - 20:00

KDE: Point CAFÉ Brno

CENA: 490,- Kč

KAPACITA: 20 osob

VOLNÁ MÍSTA: muži: 0, ženy: 5

Průběh:

Sejdeme se v kavárně Point CAFÉ, která se nachází přímo na Náměstí Svobody. Víc v srdci Brna už být snad ani nejde :-) Naše rychlé rande proběhne v kouzelných sklepních prostorách kavárny, které ti k seznamování navodí jedinečnou atmosféru :-)

A protože Vánoce jsou za dveřmi, speed dating se ponese v tomto duchu, nech se překvapit ;-)

Na co se můžeš těšit? 

Po příchodu si vylosuješ  přezdívku, kterou si připneš na tričko a zamíříš ke stolečku s nezbytnou výbavou – úsměvem, dotazníkem a propiskou k zapisování svých poznámek ;-) Těšit se můžeš i na uvítací nápoj.

Příjemným seznamovacím večerem tě provede přátelská a usměvavá moderátorka Zlatka, která tvou případnou nervozitu zaručeně rozptýlí.

A pokud jsi přeci jen trémista, tvé poslední obavy se po přátelském zahájení dozajista rozplynou… A pak už tě budou čekat uvolněné pětiminutové konverzace s minimálně deseti protějšky. 

Na konci našeho rychlorande se můžeš těšit i na malé seznamovací překvapení.

Neváhej a zajisti si své místo na rychloseznamce rychle :-)

Bližší pokyny k akci dostaneš do mailu v pondělí 06.12. (pro jistotu zkontroluj i složku Spam nebo Hromadné a přesuň mail do Doručených).


Zpětná vazba:

Na konci našeho minutového rande tě poprosíme o vyplnění krátkého dotazníku se zpětnou vazbou, protože nás tvůj názor zajímá a především, budeš mít možnost požádat o kontakt na toho, s kým se chceš ještě vidět. Pokud budou sympatie oboustranné a potvrzené vzájemnou shodou, kontakt vám na sebe rádi předáme. 


Covid opatření:

Akce proběhne v souladu se současnými vládními nařízeními, a proto tě chceme poprosit o následující. Účastníci akce musí splňovat jednu z těchto 3 podmínek:

1) 14 dní od ukončení očkování

2) prodělání onemocnění COVID 19 před méně než 180 dny

3) rozočkovaní (tj. osoby s jednou dávkou očkování) se budou prokazovat PCR testem přiměřené platnosti (hrazen z veřejného zdravotního pojištění)

U ostatních osob (tj. osob nesplňujících výše uvedené podmínky) již bohužel nebudou akceptovány covid testy jakéhokoli typu (od 22.11.2021 do ?).

Děkujeme za pochopení, chráníme  tím vás i nás :-)

Kontakt

TELEFON: +420 775 276 847

E-MAIL: info@singlove.cz

Č. ÚČTU: 1023296574/6100

IČO: 05944899