Speed dating "LOVE FAMILY"

12.06.2024
Chceš se seznámit s novými lidmi, ale chybí ti příležitost, kde je potkat? Nechceš ztrácet čas na online seznamkách a zažívat zklamání při setkání face to face? 

A co takhle poznat rovnou několik nových singl lidí najednou... na jednom místě?

Vyzkoušej naše nové rychlé rande z kategorie “LOVE FAMILY” pro všechny nezadané, kteří touží najít toho pravého / tu pravou k založení rodiny.

Pojď na náš speed dating a poznej nové protějšky rychle a zábavně ;-)


Akce je pro nezadané od 26 let. 

Bližší info k akci

KDY: 12.06.2024 18:00 - 20:30

KDE: Campus River Café

CENA: 490,- Kč ženy, 690,- Kč muži

KAPACITA: 20 osob

VOLNÁ MÍSTA: muži: 8, ženy: 10

Průběh:

Sejdeme se v příjemné a prostorné kavárně Campus River Café, která se nachází přímo v centru dění celého Bohunického kampusu! A nově vybudovaný dopravní uzel ti cestu k němu více než usnadní ;-)  

Na co se můžeš těšit?

Po příchodu si vylosuješ přezdívku, kterou si připneš na tričko a zamíříš ke stolečku s nezbytnou výbavou – úsměvem, dotazníkem a propiskou k zapisování svých poznámek ;-) Těšit se můžeš i na uvítací nápoj.

Příjemným seznamovacím večerem tě provede milá a usměvavá moderátorka Zlatka, která tvou případnou nervozitu zaručeně rozptýlí.

A pokud jsi přeci jen trémista, tvé poslední obavy se po přátelském zahájení dozajista rozplynou… A pak už tě budou čekat uvolněné  pětiminutové konverzace s cca deseti protějšky.

Na konci našeho rychlorande tě čeká i malé seznamovací překvapení.

Jak probíhá speed dating v našem podání se dozvíš tady.

Před samotnou akcí doporučujeme načerpat inspiraci, jak se představit a zaujmout při seznamování.


Neváhej a zajisti si své místo na rychloseznamce rychle :-)


Bližší pokyny k akci dostaneš do mailu v úterý 11.6. (pro jistotu zkontroluj i složku Spam nebo Hromadné a přesuň mail do Doručených).

 

Zpětná vazba:

Na konci našeho minutového rande tě poprosíme o vyplnění krátkého dotazníku se zpětnou vazbou, protože nás tvůj názor zajímá a především, budeš mít možnost požádat o kontakt na toho, s kým se chceš ještě vidět. Pokud budou sympatie oboustranné a potvrzené vzájemnou shodou, kontakt vám na sebe rádi předáme.

Kontakt

TELEFON: +420 721 619 392

E-MAIL: info@singlove.cz speeddating@singlove.cz

Č. ÚČTU: 1023296574/5500

IČO: 05944899