Kde se v létě seznámit?

Autor
Martina
PUBLIKOVÁNO
20.07.2021

V létě se seznamuje líp

Potvrzují to i výzkumy. Díky slunečnímu svitu se v těle vytváří víc dopaminu a serotoninu. Všichni mají lepší náladu, jsou v prázdninovém módu, i přes to, že už dávno nejsou školou povinní, a seznamování jde skoro samo. Je to dané i tím, že nechceme krásné slunečné dny trávit sami a navíc máme větší chuť na sex. Díky vyšším teplotám a slunečním paprskům máme i víc pozitivní energie a jsme pro okolí přitažlivější. Během prázdnin trávíme mnohem víc času venku mezi lidmi a šance potkat někoho zajímavého roste.

Kde se seznámit?

I když se vám to teď možná nezdá, příležitostí je spousta a v létě dvojnásob. Všichni jsou víc aktivní, vyráží ven (pokud není lock down), výletují, zkouší nové věci.

Z průzkumu v naší Facebookové skupině vyšlo najevo, že nejradši se singl lidé účastní gastro akcí (takže hurá na nějakou ochutnávku nebo food festival) nebo cestují a tráví čas venku. Grilovačka s přáteli a výletování po ČR je letní must have. Pozadu nezůstaly ani kulturní akce.

K seznámení jsou ideální i hudební festivaly a venkovní koncerty. Neodmítejte ani pozvání na narozeninové oslavy, piknik, svatby a spontánní párty s přáteli. Už jste zkoušeli paddle boardy nebo nějaký jiný ne úplně tradiční letní sport? A co sjíždění řeky a kempování?

Seznámit se můžete i ve frontě na zmrzlinu nebo na vstupenky do hradu.

Pokud jste z Brna, můžete vyrazit i na některou z našich akcí pro nezadané.

A jak začít konverzaci? Jak někoho oslovit? O tom zase někdy příště ;-)

Kontakt

TELEFON: +420 721 619 392

E-MAIL: info@singlove.cz speeddating@singlove.cz

Č. ÚČTU: 1023296574/5500

IČO: 05944899