Shrnutí roku 2021 aneb nové výzvy v podobě speed datingu a e-shopu pro nezadané

Autor
Martina
PUBLIKOVÁNO
31.12.2021

Taky máš chuť na konci roku bilancovat a ohlédnout se za rokem, který bude za chvíli patřit minulosti? Já to mám stejně. Aspoň na chvíli se zastavit a zamyslet, co dvacet jednička dala a vzala. 

Upřímně, pracovně i osobně to pro mě byl opravdu našlapaný rok. I když jsme prvních šest měsíců nemohly zorganizovat žádnou akci pro nezadané, dá se říct, že jsem se nezastavila. V lednu se mi totiž narodila holčička a já jsem se učila,  jak se o ni (a zároveň i o sebe) postarat a nezbláznit se. Takže zákaz akcí mi hrál trošku do karet, protože oboje bych opravdu nezvládla.

Jaké seznamovací akce proběhly?

V červnu už jsem začala mít roupy, proto jsem na červenec naplánovala u vás oblíbený workshop zdravá záda.

I když jsme se zařekla, že už nikdy víc, že je to logistická sebevražda, hodiny práce a příprav, v srpnu jsem pro vás znovu uspořádala piknik. Tentokrát jsem nezapomněla objednat hezké počasí :-)

Babí léto jsme si užili na naší evergreenové akci - v září jsme se s průvodcem procházeli centrem Brna a objevovali jeho krásy a legendy. 

Co jiného se dá dělat v říjnu než posedět u skleničky vína? Ochutnávka byla jasná volba.

Novinky roku 2021

Náš tým se rozrostl o novou posilu, kterou je naše zlatá Zlatka. Ta si vzala pod palec žhavou novinku v naší nabídce - organizaci speed datingů. Po třech úspěšných akcích v listopadu a prosinci a nadšených ohlasech jsem opravdu ráda, že jsem jí dala důvěru a že jsme náš repertoár rozšířily o rychlé rande.

Abych se nenudila, vymyslela jsem si bonbonek - e-shop pro nezadané. Pro koho je určen? Pro všechny bez partnera, kteří se chtějí cítit hravě a sebevědomě a ukázat, že svůj singl status berou s humorem a nadhledem. V e-shopu najdeš oblečení a doplňky s vtipnými nápisy, které vzbudí pozornost. O tom přece seznamování je, musí si tě všimnout!

Na konci roku 2021 cítím radost, vděčnost a únavu. Rok 2021 byl opravdu jízda - nové myšlenky, nové spolupráce, nové zkušenosti. A potvrdilo se mi, že když to miluješ, není co řešit a slovo "nejde" pak opravdu neexistuje :-D

A co bych vám i nám chtěla popřát do nového roku 2022? Ať se nebojíme plnit si sny, zkoušet nové věci, jít za svoje hranice pohodlí, ale ne na dřeň, a hlavně ať jsme zdraví a hraví!

Kontakt

TELEFON: +420 721 619 392

E-MAIL: info@singlove.cz speeddating@singlove.cz

Č. ÚČTU: 1023296574/5500

IČO: 05944899