AKCE V BRNĚ PRO NEZADANÉ, SPEED DATING

Užij si s námi seznamování!


Akce

Speed dating “LOVE LIFE” (26-38 let)
květen

22.05.2024

Speed dating "LOVE STORY" (40-50 let)
červen

05.06.2024

Speed dating "LOVE FAMILY"
červen

12.06.2024

Taneční workshop pro ženy
připravujeme
Proč přání a seznamy o tom, jakého chci partnera, nefungují
archiv
Piknik
archiv
Workshop zdravá záda
archiv
Za poznáním brněnských kaváren
archiv
Letní taneční kurz
archiv
Odpoledne na paddleboardech
archiv
Online setkání Brno
archiv
Sunday Brunch
archiv
Nedělní brunch
archiv
Degustace kávy
archiv
Kvízový večer
archiv
Jezdecká akademie
archiv
Wine Tasting
archiv
Pivní exkurze
archiv
MyRaw Basic kurz
archiv
Brno City Tour
archiv
Komunikační dovednosti
archiv
Workshop focení
archiv
Jóga smíchu
archiv
Ochutnávka čajů
archiv
Zahradnická dílna
archiv
Ochutnávka čokolády
archiv
Golf pro začátečníky
archiv
Setkání pejskařů
archiv
Setkání cestovatelů
archiv
Vánoční cukroví bez pečení
archiv
Taneční jinak
archiv
Základy sebeobrany
archiv
Noc na hvězdárně
archiv

O NÁS

Co kdyby ses účastnil/a akce, kde jsou všichni nezadaní, je zajištěný zajímavý program a seznamování jde samo a přirozeně?

singLOVÉ [čteno česky singlové] je projekt pro nezadané v Brně, díky kterému poznáš nové lidi, kteří jsou jako ty singl. 


1. ZÁŽITKOVÁ SEZNAMKA: pojď se seznámit a zároveň zajímavě strávit čas. Na našich akcích poznáš nové lidi lehce a zábavně! 


2. SPEED DATING neboli rychlé rande: pro ty, kteří hledají partnera, ale nemají času nazbyt. 


singLOVÉ jsou pro tebe to pravé, pokud:


Na našich akcích potkáš muže a ženy ve věku 20-60 let, kteří jsou nezadaní a chtějí to změnit. Jen nemají dostatek příležitostí, kde potkat nové lidi, tak jako ty, a rádi by se seznámili během nějaké zajímavé aktivity.

I my víme, jaké je to být nezadaný, jak se můžeš přesvědčit na našem blogu. Ale i díky této zkušenosti vlastně celý projekt vznikl :-) Být singl není důvodem ke splínu, naopak tohle období využij k osobnímu rozvoji a poznávání nových lidí i sebe sama ;-) Neztrácej naději při hledání partnera. Během našich akcí vidíme, kolik úžasných lidí je singl!

Nejsme klasická seznamka, nesbíráme profily a neříkáme, kdo se k tobě perfektně hodí. Vzali jsme to z jiného konce a vytváříme pro tebe příležitosti pro setkání a seznámení, výběr partnera je na tobě. 

Všechno je pro tebe připravené - program, zázemí, ty se jen zúčastníš a strávíš příjemné odpoledne nebo večer ve společnosti nových lidí. Je to jednoduché :-)

Navíc díky našim akcím poznáš nejen nové lidi, ale i zajímavá místa a podniky.


Reference

Tereza V., za poznáním Brna: "Je to moc fajn napad, diky za nej. Bylo to uvolnene a nenucene :)"


Julie F., speed dating: "Milá Zlatko, ráda bych ti touto formou poděkovala za večer speed dating, kterého jsem mohla být součástí. Bylo to velice příjemné setkání. Kontakty na sympatické kluky mě moc potěšily, ovšem nakonec nebyly potřeba. Po společném večeru mě na cestě domů oslovil jeden z kluků, a protože nám spolu bylo dobře a moc jsme se nasmáli, zbytek večera jsme strávili spolu venku. :) Netrvalo dlouho a začali jsme spolu chodit. K Vánocům jsem dostala ten nejcennější dar - trávit svátky s milovaným a blízkým člověkem společně s našimi rodinami. Jsem za to moc vděčná. :) Děkuji za to, co děláš, a s jakou příjemnou energií a nadšením."


Jan G., nedělní brunch: "Skvěle zprostředkovaná možnost potkat nezadané lidi, kteří mají skutečný zájem se seznamovat. I když nelze zaručit, že najdete životní lásku (to nemůže zaručit nikdo), akce stojí za to. Potkáte zajímavé lidi, dozvíte se pozoruhodné věci :) Byl jsem na brunchi - skvělá volba kavárny, všeho dostatek, jídlo dobře a chutně připravené, bylo z čeho vybírat. Krásně jsem si to užil."


Ráďa N., piknik: "Holky! Odvedly jste výbornou práci! Jste výtečné hostitelky a organizátorky. Podařilo se Vám odbourat naši prvotní nejistotu a nervozitu a vždy jste přispěly svojí troškou do „mlýna“, aby se stále pěkně točil. Velmi ráda se budu účastnit dalších akcí a velmi ráda budu šířit info o Vás! Takto si osobně představuji setkání „singlů“."

Náš team

Martina - autorka zážitkové seznamky a hlavní kontaktní osoba

Zlatka - moderátorka, organizátorka a kontaktní osoba pro speed dating, neboli rychlé rande

Jana - spoluorganizátorka akcí pro nezadané a workshopů

Nejčastěji kladené otázky

Na začátku každé akce se spolu seznámíme, a sice formou her. Neboj se, nebudeš muset předstoupit před ostatní a několik minut o sobě fundovaně hovořit. Naším cílem je, aby seznámení proběhlo nenásilně a hravě.
Každá akce je kapacitně omezená a volná místa jsou rozdělena na stejný počet mužů a žen. Naší snahou tedy je, aby byl na akcích počet mužů a žen vyrovnaný, ale samozřejmě úplně to neovlivníme.
Akce nechceme věkově limitovat, ale cílíme především na muže a ženy ve věku 25-40 let. Pokud nejsi v této kategorii a akce se chceš zúčastnit, samozřejmě můžeš, protože věk je jenom číslo :)
Na konci akce budeš mít možnost požádat nás o kontakt na toho, s kým se chceš ještě vidět. Pokud budou sympatie oboustranné, kontakt Vám na sebe rádi předáme. Pokud tedy nechceš požádat někoho přímo, nemusíš.
Pokud budeš mít chuť a čas a domluvíš se s ostatními, můžete se po skončení organizovaného programu přesunout jinam, ovšem už bez naší přítomnosti. My budeme samozřejmě jen rádi, protože to pro nás bude důkazem toho, že akce splnila svůj účel :)

Kontakt

TELEFON: +420 721 619 392

E-MAIL: info@singlove.cz speeddating@singlove.cz

Č. ÚČTU: 1023296574/5500

IČO: 05944899